سفارش تبلیغ
صبا ویژن
ملعون است، ملعون است دانشمندی که به سوی پادشاهی ستمگر می رود و به او در ستمش یاری می رساند [امام صادق علیه السلام]
معرفی ترجمه جدیدترین کتاب 2014 برایان تریسی - پایگاه مقالات علمی مدیریت
 • پست الکترونیک
 • پارسی یار
 •  RSS 
 • بانک مقالات موضوع بندی شده
 • درباره مدیر پایگاه
 • عنوان: معرفی ترجمه جدیدترین کتاب 2014 برایان تریسی
  نویسنده: برایان تریسی ، مترجم: منصور غلامی گماری
  موضوع : مدیریت زمان  
  سال انتشار (میلادی ) : 2014
  وضعیت : تمام متن
  منبع انتشار: پایگاه مقالات علمی مدیریت  www.SYSTEM.parsiblog.com
  تهیه و تنظیم: ارسال شده توسط عضو پایگاه مقالات علمی مدیریت  www.SYSTEM.parsiblog.com
  چکیده: در این کتاب بیست و یک روش که باعث می شود در هر روز کاری 2 ساعت وقت بیشتر داشته باشید آموزش داده شده است. موفقیت این تکنیک‌ها برای هزاران مدیر اثبات شده است و تا زمانی که چهار عامل معروف بهره‌وری را با خود داشته باشید، برای شما نیز موفقیت‌آمیز خواهد بود. مهمترین مطالب مطرح شده در کتاب «مدیریت زمان» عبارتند از: روش کنترل وقفه‌ها، ایمیل‌ها، جلسات و تماس‌های تلفنی، چهار عامل کلیدی بهره‌وری، اختصاص زمان برای کارهای با اولویت بالا، غلبه بر تعلل و به تعویق انداختن کارها، روش‌های واگذاری و حذف کارها، و ده‌ها نکته کاربردی دیگر.

  دانلود متن اصلی کتاب

  دانلود صفحات اولیه ترجمه کتاب  توضیح در مورد کتاب :
  با استفاده از ایده‌ها و روش‌های آموزش داده‌شده در این کتاب شما می‌توانید در هرروز کاری دو ساعت مفید داشته باشید و یا حتی بر خروجی و کارایی‌تان بیفزایید . موفقیت این روش‌ها برای هزاران مدیر در هر زمینه‌کاری ثابت‌شده است و تا زمانی که شما چهار عامل معروف بازدهی و بهره‌وری را مدنظر داشته باشید و به آن‌ها عمل کنید شما نیز موفق خواهید شد .
  مزایای تبدیل‌شدن به یک مدیر زمان عالی بسیار زیاد است . این ارزش در ظاهر همان کیفیت قابل‌تشخیص یک مدیر با موفقیت بالا در مقابل یک مدیر با موفقیت پایین است . تمام افراد موفق در زندگی از زمانشان به‌خوبی استفاده می‌کنند ، تمام افراد ناموفق و با عملکرد ضعیف در زندگی استفادهی ضعیفی از زمانشان دارند و از زمان به‌خوبی استفاده نمی‌کنند . یکی از مهم‌ترین قوانین موفقیت « ایجاد عادت‌های خوب و غلبه‌ آن‌ها بر شما» است . در این کتاب، شما خواهید آموخت که چگونه عادت‌های خوب ایجاد کنید و سپس اجازه دهید تا این عادت‌ها شمارا شکل دهند.
   آنچه شما در این کتاب می‌آموزید 21 راه‌حل مهم برای مدیریت زمان مؤثر است که تقریباً همه افراد با بهره‌وری بالا آن‌ها را کشف کرده‌اند و در زندگی‌شان به کار گرفته‌اند . به یاد داشته باشید که مدیریت زمان درواقع مدیریت زندگی است . شروع مدیریت خوب زمان و بهره‌وری و بازدهی شخصی زمانی است که برای زندگی و هرلحظه‌ی آن ارزش قائل شوید.
  خبرخوب اینکه مدیریت زمان یک مهارت مدیریتی است و تمام مهارت‌های مدیریتی را می‌توان آموخت . مدیریت زمان مانند دوچرخه‌سواری، تایپ کردن با صفحه‌کلید، یا ورزش کردن است . مدیریت زمان از روش‌ها، استراتژی‌ها و تکنیک‌ها تشکیل‌شده است .این مدیریت یک مجموعه مهارت است که شما می‌توانید یاد بگیرید، تمرین کنید و بااراده و تکرار تبحر پیدا کنید .
  مهم‌ترین و باارزش‌ترین کاری که در هر زمینه یا تخصصی انجام می‌دهید چیست؟ فکر کردن ! توانایی شما در اینکه بتوانید درباره کاری که می‌خواهید انجام دهید ،به‌خوبی فکر کنید ،تأثیر چشم‌گیری روی نتایج آینده شما دارد.
  بخش‌هایی از کارتان وجود دارد که در آنجا « تفکر آهسته» برای اینکه کارتان را به نحو احسن انجام دهید لازم است.
  هرروز 30 دقیقه یا بیشتر، اهداف،برنامه‌ها و پیشرفتتان را مرور کنید.بهترین زمان برای این کار صبح است .برای فکر کردن ،برنامه‌ریزی کردن ،رؤیاپردازی و خلق کردن وقت بگذارید. همه‌ مدیران فوق‌العاده و استثنایی وزنان و مردان کارآمد هرروز قبل از شروع آنچه می‌خواهند انجام دهند زمانی را به تفکر دقیق در مورد آن اختصاص می‌دهند. شما باید قبل از اقدام به هر کاری مطالعه و بررسی کنید، جوانب کار را بسنجید و درباره آن تعمق و فکر کنید.
  شما میتوانید این کتاب را به همراه  فایل pdf و فایل صوتی از وب سایت مبتکران بازاریابی به آدرس www.mobtakeran-bazar.com  تهیه نمایید و یا با تلفن های 06415284370- 06415284176- 09165809675 تماس بگیرید.  روح الله تولّایی ::: چهارشنبه 93/7/9::: ساعت 5:57 عصر
  نظر پژوهشگران:
  موضوع مقالات:

  ..::""بسم الله الرحمن الرحیم""::.. ««لکل شی‏ء زکاه و زکاه العلم نشره»» به جامع ترین پایگاه موضوعی مقالات علمی مدیریت خوش آمدید. این پایگاه دارای بیش از 7000عضو پژوهشگر و دانشجوی مدیریت می باشد.

  > پایگاه مقالات علمی مدیریت<<
  معرفی ترجمه جدیدترین کتاب 2014 برایان تریسی - پایگاه مقالات علمی مدیریت

  بانک موضوع بندی شده مقالات علمی مدیریت
  مدیریت دانش
  مدیریت راهبردی
  مدیریت کیفیت
  مدیریت اسلامی
  مدیریت جهادی
  مدیریت فنآوری اطلاعات
  مدیریت منابع انسانی
  مدیریت پروژه
  مدیریت بهره وری
  مدیریت بحران
  خلاقیت و نوآوری
  بازاریابی و CRM
  مدیریت زنجیره تامین
  مدیریت تولید و عملیات
  مهندسی ارزش
  مدیریت اقتصادی و مالی
  مدیریت مشارکتی
  مدیریت آموزشی
  مدیریت کارآفرینی
  مدیریت زمان
  مدیریت تغییر
  مدیریت بازرگانی
  مدیریت استعدادها
  مدیریت توسعه
  مدیریت ریسک
  آینده پژوهی
  ارزیابی عملکرد
  مبانی سازمان ومدیریت
  مفاهیم نوین در سازمانها
  حسابرسی و حسابداری
  تصمیم گیری و تصمیم سازی
  ساختار و معماری سازمانی
  جنبش نرم افزاری تولید علم
  تعالی و بالندگی سازمانی
  مدیریت شهری
  اقتصاد مهندسی
  توانمندسازی
  تئوری فازی
  انگیزش
  رهبری
  مهندسی مجدد
  مهندسی سیستم ها
  فرهنگ و جو سازمانی
  سازمانهای یادگیرنده
  شبکه های عصبی
  اخلاق در سازمان
  مدیریت فناوری
  مدیریت عملکرد
  مدیریت بومی
  مقالات ترجمه شده
  مقالات روح الله تولایی
  مورد کاوی
  مدیریت R & D
  مدیریت دولتی
  برنامه ریزی
  رفتار سازمانی
  مدیریت صنعتی
  بودجه بندی
  مدیریت خدمات
  تعاونی ها
  الگوبرداری
  مشاوره مدیریت
  طرح تجاری
  شرکتهای مادر
  برنامه ریزی
  قیمتگذاری
  هزینه یابی
  شبیه سازی
  سلامت اداری
  تجارت الکترونیک
  بنگاه های کوچک و متوسط
  مدیریت ایمنی و بهداشت
  تئوری پردازی درمدیریت
  خصوصی سازی
  هوش هیجانی
  سازمان ها چابک
  سازمانهای مجازی
  مدیریت فرهنگی
  مدیریت گردشگری
  عدالت سازمانی
  روش شناسی تحقیق
  پرسشنامه های مدیریتی
  مدیریت مذاکره
  آرشیو
  متن کامل جزوات درسی
  دانلود کتاب های مدیریت
  آدرس دانشگاههای جهان
  KnowledgeManagement
  Strategic Management
  Marketing

  >> پایگاه دانشگاهی دکتر تولایی <<


  >>جستجو در پایگاه<<

  >>اشتراک در خبرنامه پایگاه<<
   


  >> درباره مدیریت پایگاه <<
  معرفی ترجمه جدیدترین کتاب 2014 برایان تریسی - پایگاه مقالات علمی مدیریت
  روح الله تولّایی
  ..::""بسم الله الرحمن الرحیم""::.. ««لکل شی‏ء زکات و زکات العلم نشره»» - دانش آموخته دکتری تخصصی مدیریت تولید و عملیات دانشگاه علامه طباطبائی و فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مدیریت صنعتی و معارف اسلامی دانشگاه امام صادق علیه السلام هستم. پس از سال ها پریشانی از " فقدان استراتژی کلان علمی" که خود مانع بزرگی سر راه بسیاری از تدابیر کلانِ بخشی محسوب می شد، هم اکنون با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری چشم انداز 20 ساله جمهوری اسلامی ایران مبنای ارزشمندی است که بر اساس آن بتوان برای تعیین تکلیف بسیاری از تصمیمات و امور بر زمین مانده چاره اندیشی کرد. در ابتدای این چشم انداز آمده است : " ایران کشوری است با جایگاه اول علمی ، اقتصادی، ..." مشاهده می شود که کسب جایگاه نخست در حوزه های علم و دانش، آرمان مقدم کشورمان می باشد. این حقیقت، ضرورت هدایت دغدغه خاطرها و اراده ها و توانمندی ها به سوی کسب چنین جایگاهی را روشن می سازد. جهت دستیابی به این چشم انداز، برنامه ریزی ها، تصمیم گیری ها، تدارک ساز وکارهای متناسب و اولویت بندی آن ها، تعاملات و تقسیم کارها و ... جزء اصول و مبانی پیشرفت و توسعه تلقی می شوند. اولین گامی که جهت توسعه دادن مرزهای علم باید طی کرد، یادگیری حدود مرزهای علم می باشد. بر این اساس اینجانب به همراه تعدادی از دوستانم در دانشگاه امام صادق(ع) و دیگر دانشگاه ها جهت ایجاد یک حرکت علمی و ایفای نقش در جنبش نرم افزاری تولید علم بوسیله معرفی سرحد مرزهای علم و دانش ، اقدام به راه اندازی "پایگاه مقالات علمی مدیریت" نمودیم. هم اکنون این پایگاه بیش از 4200 عضو پژوهشگر و دانشجوی مدیریت دارد و مشتاق دریافت مقالات علمی مخاطبین فرهیخته خود می باشد. کلیه پژوهشگران ارجمند میتوانند جهت ارسال مقالات خود و یا مشاوره رایگان از طریق پست الکترونیک tavallaee.r@gmail.com مکاتبه نمایند.

  الکسا


  >>محاسبه اوقات شرعی ایران <<

  >>لینکهای پایگاه مقالات علمی مدیریت<<